wynajem lasera light sheer szkolenie

Szkolenie z depilacji laserem Light Sheer

Jesień to idealny moment by zacząć swoją przygodę z depilacją laserową.

Do lata 2021 co prawda jeszcze dużo czasu, ale … przygotowania można zacząć już teraz. Pomyśl o wprowadzeniu nowej usługi depilacji laserowej do swojego salonu kosmetycznego. Dzięki wynajmie lasera Light Sheer do trwałej depilacji laserowej bez ponoszenia dużych kosztów uruchomisz zupełnie nową usługę w swoim gabinecie a Twoje klientki pochwalą się pięknym i gładkim ciałem na przyszłorocznych wakacjach.

Dlaczego jest to idealny okres? Ponieważ większość partii ciała jest zakryte (nogi, ręce). Jak również nie ma już tak palącego słońca, więc możemy na spokojnie wykonać depilację na twarzy.

Zapraszam na telefoniczną konsultację – omówimy wszelkie wątpliwości oraz opowiem, jak wygląda współpraca z nami w zakresie wynajmu lasera Light Sheer, LipoCryo oraz Bloomea. Kosmetyczkom i Kosmetologom, z którymi współpracujemy zapewniamy również szkolenie z obsługi lasera. Szkolenie składa się z części merytorycznej, gdzie omawiamy wszystkie zagadnienia związane z depilacją laserową a następnie przechodzimy do części praktycznej, gdzie ćwiczymy depilację na różnych partiach ciała. Po szkoleniu będziesz czuła się pewnie i bezpiecznie wykonując zabiegi depilacji laserowej Light Sheer.

1 thought on “Szkolenie z depilacji laserem Light Sheer”

  1. Dzień dobry. Jestem studentką na drugim roku kosmetologii. Nie mam firmy . Czy jako osoba prywatna mogę wypożyczyć laser do depilacji i spróbować pozyskać w swoim gronie znajomych klientów ? Czy muszę założyć firmę ? Jak wygląda szkolenie z obsługi urządzenia ?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *