wynajem lasera light sheer szkolenie

Szkolenie z depilacji laserem Light Sheer

Jesień to idealny moment by zacząć swoją przygodę z depilacją laserową.

Do lata 2021 co prawda jeszcze dużo czasu, ale … przygotowania można zacząć już teraz. Pomyśl o wprowadzeniu nowej usługi depilacji laserowej do swojego salonu kosmetycznego. Dzięki wynajmie lasera Light Sheer do trwałej depilacji laserowej bez ponoszenia dużych kosztów uruchomisz zupełnie nową usługę w swoim gabinecie a Twoje klientki pochwalą się pięknym i gładkim ciałem na przyszłorocznych wakacjach.

Dlaczego jest to idealny okres? Ponieważ większość partii ciała jest zakryte (nogi, ręce). Jak również nie ma już tak palącego słońca, więc możemy na spokojnie wykonać depilację na twarzy.

Zapraszam na telefoniczną konsultację – omówimy wszelkie wątpliwości oraz opowiem, jak wygląda współpraca z nami w zakresie wynajmu lasera Light Sheer, LipoCryo oraz Bloomea. Kosmetyczkom i Kosmetologom, z którymi współpracujemy zapewniamy również szkolenie z obsługi lasera. Szkolenie składa się z części merytorycznej, gdzie omawiamy wszystkie zagadnienia związane z depilacją laserową a następnie przechodzimy do części praktycznej, gdzie ćwiczymy depilację na różnych partiach ciała. Po szkoleniu będziesz czuła się pewnie i bezpiecznie wykonując zabiegi depilacji laserowej Light Sheer.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *