wynajem lasera light sheer ipl

Laser Light Sheer vs IPL

Często pytacie mnie na szkoleniach: czym się różni IPL od lasera???

Pytań jest jeszcze więcej od kiedy pojawiły się „domowe lasery”.

Podstawowa różnica: IPL nie jest laserem.

RODZAJ ŚWIATŁA

IPL to źródło pulsującego światła o szerokim spektrum.

Laser to spójna wiązka światła monochromatycznego.

Żeby łatwo zrozumieć różnicę zerknijcie na powyższy obrazek.

Jak widać tylko laser precyzyjnie skupia się na włosku, co umożliwia jego skuteczne zniszczenie. Natomiast IPL skupia się nie tylko na włosku, ale również na otaczających tkankach. Skóra naświetlana jest lampą ksenonową. Włosy nie są usuwane na stałe, mogą się jedynie osłabić (bardzo często nawet to się nie udaje).

Niestety klientki nie są świadome jakim sprzętem są obsługiwane. Są przekonane, że to laser. Kiedy nie widzą efektu po zrobieniu 10-12 zabiegów zaczynają wątpić w jego działanie. Trafiło do mnie wiele Pań, które postanowiły spróbować jeszcze raz i trafiły (na szczęście) na laser Light Sheer. I niespodzianka, po pierwszym zabiegu osiągnęłyśmy efekt którego nie udało się osiągnąć po 10 zabiegach IPL.

BOLESNOŚĆ ZABIEGÓW DEPILACJI

Jest podobna i uzależniona jest od wrażliwości pacjenta. Laser Light Sheer w małej głowicy posiada końcówkę chłodząca Chill Tip, dzięki której zabieg jest dużo bardziej komfortowy. Duża głowica zaś posiada system zasysania próżniowego vacuum, dzięki czemu znieczula dany fragment ciała. 

BEZPIECZEŃSTWO

Niestety większość sprzętów IPL to tzw. chińszczyzna. Bez certyfikatów, niespełniająca podstawowych norm bezpieczeństwa.

Laser Light Sheer został zatwierdzony do stosowania przez Urząd ds. Leków i Żywności w USA (FDA). Uzyskanie certyfikatu FDA jest bardzo rygorystyczne, poprzedzone szeregiem badań potwierdzających skuteczność sprzętu.

CENA

Zabiegi IPL są bardzo tanie. Widziałam ofertę 10zł za depilację pach! Ciekawa jestem, ile osób dało się nabrać, że za taką kwotę uda się pozbyć włosków na stałe. Zdarzają się też gabinety, w których ceny są dość wysokie (niestety wykorzystują niewiedzę i zaufanie klientów).

Depilacja laserem diodowym jest droższa. Jest to uzasadnione wysoką ceną sprzętu, jakością zabiegu bezpieczeństwem, trwałością efektów. Np. jeden zabieg depilacji pach kosztuje w Warszawie ok 100-199 zł.

Błagam, nie dajcie się zmylić coraz tańszym urządzeniom IPL i innym podróbkom! 

Pamiętajcie: jakość i bezpieczeństwo zawsze ważniejsze od ceny! 

Dlatego proponuję Wam rozwiązanie na każdą kieszeń. WYNAJEM LASERA LIGHT SHEER.

Wynajmując od nas urządzenie nie ponosicie żadnych kosztów poza kosztem wynajmu urządzenia na jeden dzień.

A dostarczacie klientkom salonu usługę, o której marzy każdy.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *